Home > Over de orde > Nationale Raad > Huidige Leden

  •   

    HUIDIGE LEDEN


  • Leden afgevaardigd door de Raden van de Orde

  • Provincie                                                Effectieve leden                                     Plaatsvervangende leden

  • Antwerpen Lieve JOOSTEN Pieter GOFFIN

    Henegouwen Albane NYS Joël RENAUD

    Limburg Peter KETSMAN Annick DEBOES

    Luik Martine LABEYE Karl SIMON

    Luxemburg Olivier DUPUIS Geneviève MIGEAL

    Namen Marc POLL François ELLEBOUDT

    Oost-Vlaanderen Bernard VAN ACKER Antoon DEMUYNCK

    Vlaams-Brabant Marnik DEHAEN Vincent VAN DEN BROECKE

    Waals-Brabant Marie-Madeleine MENNENS Fabrizio TROBBIANI

    West-Vlaanderen Jean-Marc LUYPAERT Luc G. MAES



  • Leden benoemd door de Koning

  • Gemeenschapsonderwijs Koen VAN DE VREKEN

    Officieel gesubsidieerd onderwijs Abdelkader BOUTEMADJA

    Nederlands gesubsidieerd vrij onderwijs Johan RUTGEERTS

    Franstalig gesubsidieerd vrij onderwijs Francis METZGER

    Officieel universitair onderwijs Firmin MEES

    Vrij universitair onderwijs Nicolas VAN OOST

    Nederlandstalige federale ambtenaren Evy VAN BEURDEN

    Franstalige federale ambtenaren Nathalie HUYGENS

    Nederlandstalige gemeentelijke of provinciale ambtenaren Patrick DERYCKER

    Franstalige gemeentelijke of provinciale ambtenaren Stéphan SANDERS



  • Rechtskundige assessor

  • Rechtskundig assessor André TULCINSKY



  • Leden van het Bureau van de Nationale Raad

  • Voorzitter Martine LABEYE

    Plaats. voorzitter Marnik DEHAEN

    Secretaris Peter KETSMAN

    Adjunct-Secretaris Albane NYS

    Penningmeester Nl.
    Ondervoorzitter Vlaamse Raad
    Lieve JOOSTEN

    Penningmeester Fr. Nathalie HUYGENS

    Ondervoorzitter Franstalige en Duitstalige Raad Olivier DUPUIS

    Rechtskundig assessor André TULCINSKY



  • Conseil francophone et germanophone

  • Voorzitter Martine LABEYE

    Ondervoorzitter & Penningmeester Olivier DUPUIS

    Secretaris Albane NYS

    Penningmeester Natalie HUYGENS

    Raadgever Stéphan Sanders

    Door de koning benoemd lid Abdelkader BOUTEMADJA

    Afgevaardigde Raad Vlaams-Brabant en Brussel Marie-Madeleine MENNENS

    Door de koning benoemd lid Frans METZGER

    Afgevaardigde Raad Namen Marc POLL

    Door de koning benoemd lid Nicolas VAN OOST

    Voorzitter Raad Henegouwen Michel BOGNANNO

    Voorzitter Raad Vlaams-Brabant en Brussel Ariane HECHT

    Voorzitter Raad Luxemburg Michel LEPERE

    Voorzitter Raad Namen Antoine LEROUGE

    Voorzitter Raad Luik Daniel LESAGE